Květen 2017

Jaké je to být androgyn? (Aneb, když se člověk v sobě vůbec nevyzná.)

12. května 2017 v 21:49 | Freezing King |  • Témata týdne •
Řekl jsem si, že první článek by měl být o mně, abyste lépe poznali, kdo vede tento blog. A předem vás upozorňuji, že má čeština není úplně perfektní, takže to prosím respektujte, děkuji.

Zároveň mám pocit, že se to hodí do téma týdne, jelikož já hranice normálnosti mám úplně posunuté někde… Vítám spíše nenormálnost a nenormální budu teď asi i já… Ale to já jsem vždy.

Nejprve, než začnu o sobě něco psát, tak bych měl vysvětlit, kdo je to androgyn.
Androgyn je muž a žena v jedné osobě. Jeho vzhled, charakter, jednání má mužské i ženské rysy a většinou neví k jakému pohlaví se vlastně hlásí, což je i můj případ…

Teď si možná někdo klepe na čelo a říká si: Jak to nemůže vědět, vždyť nějaká strana musí převažovat… Ne, já to prostě nevím. I když poslední dobou mi vyhovuje chovat se spíše jako muž, ale stejně čekám, kdy zase přijde ten kolotoč a já to nebudu zase vědět. Dá se říct, že mám více osobností, psychicky jsem nevyrovnaný.a uklidňovat se tím, že je to věkem už nepomáhá. Mám pocit, že se to ve mně bude točit pořád. Mám z toho docela deprese... Jak moc jsem normální nebo nenormální?

Klíč svobody

8. května 2017 v 21:47 | Freezing King |  ♛ BÁSNĚ ♛
K tomuto nejde snad nic dodat, myslím, že, když si tuhle báseň člověk řádně přečte, tak pochopí, samozřejmě, každý to můžeme vídět jinak. Naše lidská mysl je občas zrádná a různorodá.
Jsme vděční? A jak moc?